Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Moaré

Gallery bar Moaré je nový komunitný priestor v Bratislavskom starom meste. Snahou je skĺbiť jedinečné miesto s kvalitnou autentickou ponukou jedál, vychádzajúcich z tradičnej kuchyne, pripravených z farmársky pestovaných ingrediencií podľa zásad súčasných kulinárskych kritérií. Ťažiskovou časťou nápojového lístka sú vína z karpatskej a burgenlandskej oblasti, ktoré majú tú istú vinársku tradíciu s rovnakou skladbou odrôd hrozna, dopestovaných vo vlastných vinohradoch tradičnými metódami. Koncept je funkčne rozšírený a doplnený multifunkčným priestorom v podzemí, ktorý je možné poskytnúť bez poplatku občianskym združeniam, neziskovým organizáciám a záujmovým skupinám na stretnutia, diskusie a prezentácie. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba