Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Metropolis

Reštaurácia a bistro Metropolis sa nachádza v historickom centre mesta Prešov. V modernom Bistre Vám už od skorých ranných hodín ponúkajú raňajky, denné obedové menu a hotové jedlá formou rýchleho občerstvenia. Bistro Vám umožňuje sa v dnešnej uponáhľanej dobe stravovať rýchlo, zdravo a občerstviť sa širokou ponukou nealkoholických nápojov. Reštaurácia Metropolis je trendovou reštauráciou, kde sa spája tradícia s prítomnosťou a história so súčasnosťou. Môžete si tu pochutnať na skvelých gurmánskych špecialitách, ktorých chuť doplnia kvalitné vína z celosvetovej produkcie. V reštaurácií máte možnosť ochutnať skvelé jedlá medzinárodnej kuchyne, pravidelne dopĺňané sezónnymi kuchyňami.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba