Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Mem's Coffee & Bar

Útulný priestor je rozdelený na dve časti, prízemie a poschodie. Prízemie má kapacitu 32 miest s možnosťou pozerania TV. Poschodie je riešené v štýle „obývačka“ s koženými sedačkami s kapacitou 22 miest. Od marca do septembra je možnosť posedenia na vonkajšej terase s kapacitou 48 miest. Môžete si tu vychutnať výbornú kávu značky Puro a jej rôzne verzie (latte neochutené aj ochutené, macchiato, cappuccino, alžírska, viedenská) v kofeínovej, ale aj bezkofeinovej verzií. Kaviareň ponúka kvalitné nealko od minerálnych vôd až po sladké nápoje značky Coca Cola či Kofola. Pre milovníkov alkoholických nápojov je k dispozícii široká ponuka destilátov. Na večerné posedenie dobre padne čapované pivo Staroprameň či Svijany. Pre gurmánov je pripravená široká ponuka kvalitných vín rôznych značiek.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené