Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Marcello

Reštaurácia Vám ponúka široký výber jedál s výnimočným dôrazom na typickú taliansku ale i domácu kuchyňu. Po celodennom objavovaní tých najkrajších zákutí tatranskej prírody alebo po športovo vyťaženom dni, naberiete pri vychutnávaní špecialít reštaurácie nové sily pre ďalšie príjemné dni. V reštaurácii radi vyhovejú Vašim individuálnym požiadavkám, ako aj výberu "a la carte". Reštaurácia prijíma aj špeciálne ponuky na organizovanie svadieb, rodinných osláv alebo firemných banketov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba