Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Ležiaca Bosorka

Masívne rustikálne stoličky sú zostavené do útulných boxov, ktoré zaručia nerušené posedenie v príjemnom prostredí rustikálneho interiéru. Historická výzdoba navodí tajomnú atmosféru, pri ktorej rýchlo zabudnete na starosti a strávite čas v príjemnom rozhovore s možnosťou pripojenia na voľnú wifi sieť. Je tu vytvorený priestor pre súkromné rozhovory a nerušené posedenie párov, ale aj väčších skupín priateľov alebo kolegov.


Historická atmosféra nie je určená len pre večeru pri sviečkach, ale aj pre príjemné pracovné raňajky alebo obedy s kolegami, či obchodnými partnermi. Vynikajúce jedlo a nápoje prináša príjemná a pozorná obsluha. Nebude Vám robiť starosti nájsť reštauráciu, pretože leží na hlavnom mestskom ťahu a na parkovisku nájdete vždy voľné parkovacie miesto. Aj zastávky verejnej dopravy sú len kúsok od dverí reštaurácie. Dve bowlingové dráhy sú Vám kedykoľvek k dispozícii pre priateľské alebo rodinné turnaje.


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba