Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Lavender Motel & Restaurant

Reštaurácia bola inšpirovaná južnou oblasťou Francúzska - Provensálskom. Pohodlný štýl francúzskeho vidieka bol prenesený pod Tatry. Reštaurácia ponúka bohatý výber jedál, zostavených do jednoduchého menu s prvkami domácej slovenskej kuchyne. Okrem stáleho menu reštaurácia ponúka aj denné obedové menu, ktoré sa skladá z troch až piatich jedál. Reštaurácia ponúka možnosť usporiadania rodinných osláv, firemných akcií, svadieb a ďalších spoločenských podujatí. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené