Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň La Crema Aupark

La Crema je jedinečná útulná kaviareň, ktorá Vám okrem lahodnej kávy Crem caffé by Julius Meinl ponúka široký výber cukroviniek. Neváhajte a spoznajte chuť, exluzívnych zákuskov či práve napečených waflí, ochutnajte vynikajúcu horúcu čokoládu s rôznymi ovocnými prílohami. Neváhajte sa tu zastaviť na výborné raňajky - ham and eggs, miešané vajíčka, toasty, či výborná ovsená kaša sú pre vás denne k dispozícii. V ponuke je aj niekoľko druhov šalátov, cestovín, sendvičov, ako aj chutné rizotá.  

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené