Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Krčma Letná

Objavte čaro novo-zrekonštruovanej reštaurácie, relaxujte pri jedle a vychutnajte si gastronomický zážitok. V Krčme Letná nájdete kvalitné domáce suroviny vyberané vlastnoručne každý deň sú zárukou čerstvosti pripravovaných jedál. Nájdete tu rôzne špeciality, ktoré si určite zamilujete. K dobrému jedlu patrí aj dobré a kvalitné víno, ktorého ponuku si môžete pozrieť vo vínnej karte. Čaká tu na Vás príjemná atmosféra s usmievavou obsluhou. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba