Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Korzo Pezinok

Ako už napovedá názov, reštaurácia Korzo sa nachádza na korze malebného, vinárskeho mesta Pezinok. Malý a útulný nefajčiarsky priestor v strede mesta poskytuje príjemný, gurmánsky zážitok. Reštaurácia s tradíciou od roku 1992 má kuchyňu inšpirovanú talianskym prístupom ku kulinárstvu. 

Pokrmy sú pripravované výlučne z čerstvých a zdravých sezónnych surovín, ktoré v prevažnej miere sú odoberané od dodávateľov z regiónu. K intenzívnym chuťovým zážitkom neodmysliteľne patrí aj dobré víno. V podniku nájdete osvedčené a cenami ovenčené vína značiek Mrva&Stanko a Karpatská perla. 

V reštaurácií je možne zorganizovať aj malé spoločenské akcie a rodinné oslavy s kapacitou do 30 osôb. K dispozícii je aj Wi-fi pripojenie zdarma. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba