Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

9 fotiek

Online rezervácie

Rezervujte si stôl a získajte až 40 kreditů

  • Dátum
  • Čas
  • Osôb
Na mape

Informácie Restaurant Kolkovna Eurovea

Reštaurácia neprijíma rezervácie na záhradku. Ďakujeme za pochopenie.


Reštaurácia Kolkovna Eurovea je umiestnená na bratislavskom nábreží Dunaja, kde bol vybudovaný
jeden z najväčších stredoeurópskych projektov, komplex Eurovea. Ten rozširuje historické centrum Bratislavy a stáva sa novým centrom bývania, práce i zábavy. Kolkovna Eurovea spája bohatú históriu českého pivovarníctva s moderným životným štýlom, ktorý však tradíciu nepopiera. Naopak, vzdáva jej hold! Pri návrhu interiéru reštaurácie mal architekt na mysli hosťa, ktorý už pri vstupe pocíti, že je vždy vítaný.

Jedálny lístok ponúka vynikajúci českú kuchyňu v modernom poňatí doplnenú o šaláty a vybrané
špeciality svetovej kuchyne. Vo výčape nájdete popri ležiaku Pilsner Urquell i Šariš tmavý, Master 18° tmavý a Birell svetlý. Zavítajte do reštaurácie Kolkovna Eurovea a zažite jedinečný gastronomický zážitok. 

Zobraziť viac

Fotky našich užívateľov

Najnovšie hodnotenie

  • Celkom:
  • Jedlo: 3
  • Personál: 1
  • Prostredie: 3

Jedlo bolo dobre, personal bol vsak hrozny. Cakali sme na obsluhu neskutocne dlho. Priniesli nam drinky a uz ked sme mali prazdne pohare co urcite videli lebo zbierali riad pri susednom stole tak nikto neprisiel. Ked sme si objednali priniesli najprv dva drinky na zvysne tri sme cakali aspon 20 minut aj ked bolo evidentne ze pan barman nemal co robit lebo len postaval. Casnicka sa akoby zamerne vyhybala kolkrat len postavala pri bare pripadne zabudla na polku objednavky co sme jej povedali ked sme sa chceli spytat co je s druhou polovicou bol zazrak ked sme ju odchytili. Ked sme sli platit tak sme si 3x pytali ucet povedali sme jasne ze platba kartou aj tak nam dali platbu v hotovosti. Blocku sme sa nedockali pretoze im podla slov casnika nefungovala tlaciaren.

Všetky hodnotenia

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené