Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

36 fotiek

Online rezervácie

Rezervujte si stôl a získajte až 15 kreditů

 • Dátum
 • Čas
 • Osôb
Na mape

Informácie Restaurant Kobe Steak Grill Sushi

„Miesto, kde sa rodí pravé umenie gastronómie “


KOBE Steak Grill Sushi Restaurant s kapacitou 150 miest na sedenie sa nachádza na Hviezdoslavovom námestí 13, v historickom centre Bratislavy, neďaleko hradu, Dunaja a romantických uličiek. Pri priaznivom počasí môžete využiť posedenie na terase.
Dizajnové prostredie, dokonalý servis, jedinečný cit pre detail a výborné menu, v ktorom nájdete jedinečnú ponuku mias, vrátane exkluzívneho mäsa Kobe, ktoré znalci považujú za najlepšie mäso na celom svete. Pochutnáte si tu na kvalitnom sushi, rybách, rezancových špecialitách, šalátoch, polievkach aj na výnimočných dezertoch.
Tí najlepší kuchári a profesionálne vyškolený personál sa postará o to, aby sa z Vašej návštevy stal nezabudnuteľný zážitok.
Sme súčasťou siete KOBE RESTAURANTS, ktorá má vážené meno nielen na českom gastronomickom nebi.
Teší sa na Vás tým KOBE RESTAURANTS

Zobraziť viac

Fotky našich užívateľov

Najnovšie hodnotenie

Celkově:
 • Jedlo:
  3
 • service:
  2
 • Prostredie:
  4

Overené hodnotenia sú hodnotenia založené na skutočných návštevách. Celkové hodnotenie je založené iba na overených hodnoteniach.

Overená

Jedlo bolo fajn ale či až také dychberúce na tie ceny neviem. (Mali sme sushi, nie steak) Servis extrémne pomalý, aj keď vôbec nebolo plno. Jeden čašník veľmi snaživý ale až z toho bola cítiť nervozita, ďalší si nás častokrát nevšímal a nevyzeral byť veľmi motivovaný. Nakoniec nám ani nepriniesli naspäť vydané...A to sme nato čakali minimálne 15-20 minút. Chceli sme nechať tringelt, ale nie až toľko a oni nam jednoducho nepriniesli nič naspäť..

Nedporúčam reštaurácii
reakcia reštaurácie
Ano
(0)
Celkově:
 • Jedlo:
  5
 • service:
  5
 • Prostredie:
  5

Overené hodnotenia sú hodnotenia založené na skutočných návštevách. Celkové hodnotenie je založené iba na overených hodnoteniach.

Overená

Prostredie príjemné, vkusne a citlivo zariadené, harmónia farieb. Personál profesionálny, badať známky "starej školy", čo je dnes už pomaly výnimkou. Ochutnali sme dve polievky, hovädzia bola skutočne uvarená polievka, vrátane zeleniny, a hrášková krémová s krutónami, v ktorej tiež nešetrili na surovinách, nemala chybu ani po vizuálnej, ani po chuťovej stránke. Potom prišli na rad steaky. Objednali sme si tri druhy, Filet Mignon, Rib-Eye a Sirloin. Netreba dodávať, že si môžete vybrať stupeň prepečenia. K tomu ako prílohy grilovanú zeleninu, hranolky a šalát Kimchi. Ideálna kombinácia, ak si chcete naplniť brucho, a poriadne podráždiť (samozrejme príjemne) chuťové bunky. K mäsu sme pili na doporučenie čašníka výborné slovenské červené víno Dunaj a ako neutralizáciu nesýtenú minerálku. Skvelý výber, myslím, že ani Poirot by nenašiel jedinú chybičku. Jediné drobné negatívum bolo, že sme mali pri výbere gramáže veľké oči (300 g je ozaj viac ako slušná porcia) a nedocenili sme sýtosť polievky, posledné sústa sme do seba tlačili skoro nasilu, bolo nám ľúto nechať takú pochúťku na kamennej doštičke, ktorú používajú ako tanier. Na dezert tým pádom už neostalo miesto. Celkovo hodnotím návštevu Kobe Restaurant ako vynikajúcu, pre úzkoprsých matematikov 9,5/10. Ten polbod som strhol z jediného dôvodu - na 10 bodov varila len moja mama. :)

Odporúčam reštaurácii
reakcia reštaurácie
Ano
(0)
Všetky hodnotenia

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené