Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Synagóga Café

Ortodoxná synagóga bola v Trnave postavená v 19. storočí. Jednoduchá stavba bez veží pôsobí podľa zvyklostí navonok skromným dojmom, jej vnútro však návštevníkovi ponúka impozantný zážitok. Zážitok, ktorý úzko súvisí s priestorom. Dnes odsvätená synagóga získala ocenenie Najkrajšia zrekonštruovaná sakrálna stavba na Slovensku. Po prečkaní pohnutých časov minulého storočia sa stala miestom, kde už niekoľko rokov možno zažiť kultúru v rôznych formách. Výstavy, koncerty, besedy alebo literárne čítačky. To je len časť z množstva udalostí, ktoré na Vás čakajú. Synagóga Café je miestom, kde Vás privíta štýlová kaviareň, ktorá rešpektuje odkaz minulosti. Práve v spojením s ním predstavuje multifunkčný priestor, ktorý svojim návštevníkom ponúkne okrem skvelej kávy aj čosi viac. Umenie, kultúru, krásu. Pohodlne sa usaďte, vyberte si z pestrého menu kaviarne a vychutnajte si príjemné chvíle s jedinečnou atmosférou. S cieľom sprístupniť túto pamiatku širšej verejnosti a obohatiť kultúrny život v meste Trnava, ktorý vzniká v priestoroch kaviarne, v rámci ktorej budú prebiehať akcie rôzneho charakteru.


Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené