Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň San Domenico

San Domenico je unikátna kaviareň s dôrazom na kvalitu ponúkaných produktov, či služieb. Cieľom kaviarne je hľadať u všetkých bežných produktoch ich zdravšie alternatívy, čo sa odzrkadľuje v ponuke raňajkového menu, alternatívnych nápojoch, či poctivých domácich dezertoch. V ponuke nájdete ovocné milkshaky z ryžového mlieka. V kaviarni sa dbá na prípravu espressa, preto kaviareň ponúka len 100% Arabici a cappuccino vám pripraví aj z kozieho, bezlaktózového, či sojóveho mlieka. Poctivé v dezertoch znamená, že kaviareň nepoužíva pšenicu, repný cukor, používa kvalitné kakao, pravú vanilku z Madagaskaru, solí himalájskou soľou a sladí trstinovým cukrom, lokálnym medom, či agáve sirupom. Ako prvá začala kaviareň ponúkať hosťom Raw dezerty a začala revolúciu zdravých dezertov v kaviarňach. Kaviareň má svoju vlastnú výrobňu zdravých dezertov San Domenico Cakery. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba