Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Red Cafe 3

V centre Dúbravky v Dome Kultúry Dúbravka sa otvorila už tretia reštaurácia Red Cafe 3 z reťazca Red Cafe Restaurant. Nájdete tu príjemné posedenie v štýlovom modernom interiéri s presklenou fasádou a výhľadom na dianie na námestí a okolitú prírodu. Jedálny lístok je pestrý, vrátane pizze a detského menu. Počas pracovných dní sa tu podávajú 3 druhy denného menu. Prevádzka je rozčlenená pódiami na viacero druhov sedenia, takže si tu každý nájde svoje miesto. K dispozícii je aj salónik, ktorý je možné rezervovať pre uzavretú spoločnosť - oslavy, svadby, promócie, kary. Pred reštauráciou je veľká štýlová terasa a detské ihrisko, čo určite ocenia rodičia so svojimi ratolesťami.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba