Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Lounge Cafe & Bar

Lounge Cafe & Bar
je spojením kaviarne a baru, kde si môžete vychutnať skvelú kávu, dať si výdatné raňajky, ktoré sú podávané už od 7.00 alebo večer prijemne posedieť pri fľaške vína, či miešanom drinku. Kaviareň ponúka výlučne domáce koláče, štrúdle, osviežujúce jogurtové poháre s ovocím, domáce limonády, fresh džúsy a mnoho iného. Večer Vám v kaviarni k vínku, či pivku radi pripravia syrovú misu s prosciuttom, olivami alebo šunkový toast. Pre väčšie skupiny vie kaviareň zabezpečiť komplexné cateringové služby a samozrejme exkluzivitu uzavretej spoločnosti. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené