Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

  • Aušpic
    Viedenská cesta 24, Petržalka, Bratislava
Zobraziť ďalšie

Informácie Kaviareň Loď Cafe

Loď Adyho Hajdu je ukotvená v oddychovej zóne na pravom brehu Dunaja s množstvom zelene, stromov a parkov v okolí. Loď cafe je komorný priestor s jedinečnou atmosférou, ponúka úžasný výhľad na panorámu Starého mesta a Bratislavský hrad. 

Stará lodná dáma sa kedysi volala "Tatry" a po kompletnej rekonštrukcii poskytuje veľkorysé priestory rozložené na troch podlažiach. V priestoroch lode nájdete divadlo, kaviareň, bar a terasové sedenie s výhľadom na Dunaj. 

Loď cafe Vám umožňuje príjemné posedenia s rodinou, priateľmi a obchodnými partnermi počas celého dňa. Neodmysliteľnou súčasťou ponuky sú večery v bare pri kvalitných vínách, nápojoch a koktailoch. Loď bola na vlny kultúry a zábavy vypustená 16. 9. 2007 a pláva na nich úspešne do dnešných dní.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba