Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

7 fotiek

Kaviareň Kralikova Café & Cakes

Radlinského 14, Malacky
· Práve otvorené (09:00 - 21:00) Spravovať reštauráciu

Túto reštauráciu nespravuje majiteľ, preto informácie nemusia byť aktuálne. Ste majiteľom alebo správcom tejto reštaurácie? Kliknutím na tu ju môžete spravovať.

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať.

Na mape

Informácie Kaviareň Kralikova Café & Cakes

Kralikova prináša nový vietor do Malaciek.

V kaviarni s príjemným prostredím nájdete domáce koláče, dezerty, snacky, nátierky, sendviče, pečivo, šaláty, smoothie, freshe. Čo kaviareň nemôže ponúknuť, berie od svojich lokálnych partnerov - Káva Ebenica, Čaje Wilfred, Sajder Jablčnô, zázvorová limonáda Gingermania, retro nealko Senkola, pivovar Sandorf Prievaly, ovocné sirupy Herbert, regionálne vína z malokarpatskej, moravskej a rakúskej oblasti. Kaviareň prináša nový vietor na Záhorie, orieškové maslá Pure Nuts. Miluje ľudí mladých, starých, stredných, samozrejme deti, pre ktoré má detský kútik a vždy nejaké prekvapenie. Kaviareň chce ponúknuť alternatívnu v príprave kávy a rovnako pre ľudí so špeciálnymi diétami a požiadavkami (vegan/vegetarian/gluten free/lactose free/paleo...).

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené