Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Ka Coffee

Ka Coffee je sieť kaviarní, ktorá sa začala budovať otvorením prvej prevádzky v roku 2006 v zábavno–obchodnom centre Max v Žiline. Kaviareň je štýlovo zariadená, dýchajúca príjemnou atmosférou a poskytujúca nadštandardný komfort a pohodlie. Ponúka na výber značkovú kávu 100% zmes arabicy Coffee Veronia, ktorá je vyrobená z prvotriednych zelených kávovníkových zŕn z celého sveta. Je stredne pražená podľa vlastných receptúr a postupov praženia. Má vyváženú chuť, je ľahko oriešková s príchuťou čokolády, kakaa, mierne korenistá s miernou kyslosťou v pozadí. Kaviareň prichádza s ponukou 21 druhov odrodových káv, pričom zaručuje čerstvosť kávy a predovšetkým správny spôsob prípravy kávy. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba