Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Kaviareň Joj

Káva jojcafe je vysoko kvalitná mletá káva výnimočnej chuti, pripravená zo zmesi odrôd Arabica a Robusta, namiešaná z dôkladne vybraných zŕn, dopestovaných výhradne v tropickom podnebí. Káva jojcafe je vďaka tomu príjemne horká, s chuťou lieskového orieška a zemitých tónov tabaku. V kaviarni si môžete príjemne posedieť s priateľmi alebo rodinou, môžete si tu pozrieť aj spravodajstvo alebo iné programy televízie joj. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené