Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Fiobe

Fiobe Cafe Bar je príjemná kaviareň na Štefánikovej ulici 26, v Trnave. Ponúka rôzne delikatesy z nápojového lístka - alko, nealko, kávoviny, čaje. Výbornú kávičku značky Ebenica, ktorá omámi všetky Vaše zmysli, Vám kaviareň ponúka vo viacerých prevedeniach - latté, cappuccino, mokka, espresso, piccolo. Pokiaľ sa Vám Café Bar páči a radi by ste ho využili aj na širšie spoločenské stretnutia, máte možnosť objednať si miestnosť na rôzne oslavy, stužkové, svadby, kary, promócie, výročia, jubileá, firemné akcie, stretávky. Ak by bol z Vašej strany záujem o súkromnú akciu, po vzájomnej dohode Vám kaviareň vytvorí priestor pre uzavretú spoločnosť. Kaviareň ponúka aj denné menu. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba