Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Divná pani

Divná pani je nezabudnuteľná čarovná kaviareň situovaná v samom srdci Banskej Štiavnice. Nádherná "vintage" atmosféra, výborná káva a srdečný personál robia z tohoto miesta skutočnú rozprávku. Vaše deti sú počas dňa vítané v detskom kútiku, Vy sami si večer môžete s pohárom skvelého vína v ruke vychutnať pravidelné koncertné vystúpenia známych i menej známych kapiel. Kaviareň rada pre Vás poskytne priestor pre narodeninovú oslavu, zapožičia Vám knihu na čítanie či spoločenskú hru a odloží Vašu nedopitú fľašu (Bottle Service), aby ste si ju v pohodlí mohli vychutnať pri Vašej ďalšej návšteve.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené