Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň Aurelica coffee

Aurelica coffee je výsledkom práce mladých zanietených ľudí, ktorí v každom zrnku kávy hľadajú dobrodružstvo. Je tu pre ľudí, ktorý chcú vedieť čo pijú, objavovať nové chute a dozvedieť sa niečo viac. Pražiareň a kaviareň Aurelica coffee si nájde fanúšikov vo všetkých radoch milovníkov kávy. Ponúka zmesi na espresso viacero druhov jednodruhovej arabiky z celého sveta a aj kávy oceňovanej v cuppingových testoch cup of excellence. Úmyslom kaviarne je o káve učiť a priniesť ju do tohto kraja v rozumnej cene a výbornej kvalite.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba