Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Kaviareň 4 Sochy

Kaviareň 4 Sochy bola otvorená v roku 2014. Nachádza sa na prízemí historického domu na hlavnej ulici. Jej zariadenie je prispôsobené historickému charakteru celého domu, ktorý získal ocenenie ministerstva kultúry "Národná kultúrna pamiatka roku 2010". Názov 4 Sochy je odvodený od 4 sôch, ktoré sa nachádzajú na streche domu. Sú to sochy z roku 1791 od sochára Kovácsa z Budapešti a predstavujú štyri ročné obdobia.


Kaviareň je známa hlavne svojou výnimočnou kávou Ebenica. Táto slovenská 100% arabica patrí medzi Top 10 káv Európy. Je to zmes tých najlepších odrôd z Latinskej Ameriky, Afriky a Ázie. Je pražená na Slovensku a jej chuť je jedinečná. Baristi kaviarne sú profesionáli a presne vedia ako pripraviť správne ristretto, alebo Cappuccino. 


Domáce zákusky patria ku káve. Zákusky v kaviarni nie sú mrazené polotovary, ale všetko čerstvé, poctivé, domáce delikatesy, niektoré samozrejme aj bezlepkové. 


Kaviareň ponúka ešte široký výber alkoholu, regionálnych vín, čajov, domácich limonád vlastnej výroby a na terase aj vlastné sendviče a šaláty.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené