Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Husacina v Penzióne Karolína

Príďte si vychutnať rôzne špeciality grobskej, ale i medzinárodnej kuchyne do príjemného prostredia reštaurácie a útulného salónika. Váš labužnícky zážitok Vám umocní malebný výhľad na úpätie Malých Karpát a bohatá ponuka kvalitných vín, dôkladne vybraná jedným z najlepších slovenských someliérov, majiteľom, Miroslavom Jajcayom. Rovnako je špecialitou reštaurácie príprava tradičných husacích hodov, ktoré sa Vám zaručene postarajú o nezabudnuteľný zážitok. Priestory reštaurácie vytvárajú ideálne miesto na strávenie príjemných chvíľ romantickej večere, rodinnej oslavy, svadby, degustácie. Bežnou súčasťou života Karolíny je i pretváranie útulného salónika na profesionálny priestor hosťujúci pracovné stretnutia. Zapožičanie projektoru, premietacieho plátna či flipchartu je samozrejmosťou.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba