Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

8 fotiek

Restaurant Karloveská Klubovňa

Jurigovo námestie 1, Karlova Ves, Bratislava
· Práve otvorené (11:00 - 22:00) Spravovať reštauráciu

Túto reštauráciu nespravuje majiteľ, preto informácie nemusia byť aktuálne. Ste majiteľom alebo správcom tejto reštaurácie? Kliknutím na tu ju môžete spravovať.

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť viac

Informácie Restaurant Karloveská Klubovňa

Karloveská Klubovňa sa nachádza na známom Jurigovom námestí, v blízkosti miestnej knižnice, polikliniky či bývalého kina. V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po špecialitku – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre Vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj. V každej Klubovni si dávajú extra záležať na chutnom a kvalitnom jedle. Napríklad taký pečený bravčový bôčik na Klubovňáckej 11° s dusenou kyslou kapustou a mastenými lokšami alebo čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. 

Na zdravie, dobrú chuť a príjemnú zábavu!

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené