Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

8 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť viac

Informácie Restaurant Karloveská Klubovňa

Karloveská Klubovňa sa nachádza na známom Jurigovom námestí, v blízkosti miestnej knižnice, polikliniky či bývalého kina. V Klubovni si môžete vychutnať viac ako šestnásť druhov piva. Pracne čapované, výberové belgické a anglické až po špecialitku – tankový Zlatý Bažant 12˚, ktorý nikde inde na Slovensku nedostanete. S kumštom varený Zlatý Bažant pre Vás varia odborníci, ktorých vášeň pre pivo a skúsenosti nedokáže nahradiť žiaden moderný prístroj. V každej Klubovni si dávajú extra záležať na chutnom a kvalitnom jedle. Napríklad taký pečený bravčový bôčik na Klubovňáckej 11° s dusenou kyslou kapustou a mastenými lokšami alebo čerstvo pečené posúchy sa nedajú prestať jesť. 

Na zdravie, dobrú chuť a príjemnú zábavu!

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba