Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Jánošík

Reštaurácia prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Je rozdelená na fajčiarsku a nefajčiarsku časť s krbom, každá s vlastným vchodom. Súčasťou reštaurácie je veľká zastrešená terasa, ktorá poskytuje príjemné posedenie a úľavu počas letných dní. V ponuke je široký sortiment domácej a medzinárodnej kuchyne, so širokou ponukou menu obohatených o pravidelnú obmenu hotových jedál a denných ponúk a rôznych gastronomických akcií.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba