Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

 • Dunajský pivovar
  Tyršovo nábrežie 1, Petržalka, Bratislava
 • Kogo
  Hviezdoslavovo nám. 21, Staré Mesto, Bratislava
Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Houdini Wine&Dine

Reštaurácia Houdini je súčasťou hotela a ponúka svoje pohostinstvo návštevníkom vyhľadávajúcim hodnoty kulinárskeho umenia. Na ponuke reštaurácie, nesúcej rukopis mladého, kreatívneho šéfkuchára Michala Škrabáka, sa čiastočne odzrkadľuje vplyv európskych kuchýň. Houdini sa orientuje na medzinárodnú ale aj slovenskú kuchyňu zostavenú zo surovín podľa ročného obdobia. Jedlá sú pripravované nielen s vášňou človeka milujúceho svoju profesiu, s úctou k darom prírody, ale aj s využitím moderných technológií spracovania mäsa a surovín (sous vide), ktoré prinášajú nové chute, umožňujú zachovať a vyzdvihnúť ich chuťové a nutričné vlastnosti. Kulinársky pôžitok hostí môžu korunovať fľaše lahodných vín z viníc najlepších slovenských a svetových producentov vína, vyberaných pod dozorom uznávaného hotelového someliéra. Priestory sú vhodné aj na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, slávností a svadieb. 

Zobraziť viac

Fotky našich užívateľov

Najnovšie hodnotenie

Celkově:
 • Jedlo:
  5
 • Service:
  5
 • Prostredie:
  5

Navštívili sme uvedenú reštauráciu za účelom oslavy okrúhleho jubilea moje manželky. Reštauráciu vybrala moja dcera ,ktorá dlhodobo žije vo Švajčiarsku, takže má vyššie nároky na ponúkané služby v gastronómii. Veľmi sa nám páčilo prostredie reštaurácie ako aj veľmi príjemný a ochotný personál.Jedlá sú pripravované na veľmi vysokej kvalitatívnej aj estetickej úrovni. Jedálny lístok ponúka široký výber jedál stredoeurópskej kuchyne .Cenová relácia jedál je trochu vyššia ako v iných reštauráciach v Bratislave ale myslím že kvalitu služieb aj jedál treba aj zaplatiť. Odporúčam návštevu aj ako darček pre oslávenca.

 • Užívateľská fotka z Houdini Wine&Dine
 • Užívateľská fotka z Houdini Wine&Dine
 • Užívateľská fotka z Houdini Wine&Dine
Jozef Dlugoš
Odporúčam reštaurácii
Bola recenzia užitočná?
Ano
(0)

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba