Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Hotel Villa Siesta

Hotelová reštaurácia Vám ponúka stráviť príjemné chvíle s obchodnými partnermi a vychutnať si bohato pripravené menu z tradičnej slovenskej kuchyne, ako aj tie najobľúbenejšie jedlá z medzinárodnej kuchyne. Taktiež môžete posedieť pri krbe so šálkou dobrej kávy alebo čaju. 

Horná reštaurácia je stvorená pre organizovanie svadieb, firemných eventov a akcií, ako aj rôznych spoločenských udalostí (promócie, stužkové, oslava narodenín, krstiny). Súčasťou hornej reštaurácie je aj lobby bar, kde nájdete bohatú ponuku slovenských vín a miešaných nápojov. Očarujúci je aj výhľad z reštaurácie na tatranské štíty. V reštaurácii pre Vás radi usporiadajú rôzne tématické večery so živou hudbou a ďalším sprievodným programom. 

Dolná reštaurácia slúži predovšetkým pre hotelových hostí. V tejto reštaurácii sa podávajú bufetové raňajky a servírované večere. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik plný hračiek, detské stoličky a samozrejme detské menu. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené