Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek
Na mape

Informácie Hotel Tri studničky

V štýlovej reštaurácii hotela spoznáte gastronomické zážitky kombinujúce tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou, s dôrazom na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Ak sa rozhodnete pre špeciality kuchyne reštaurácie, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy. Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne tímu reštaurácie. Potrieť si ho môžete čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami zo záhradky reštaurácie. Ochutnať môžete aj špecialitu kuchyne, ryby vyúdené čerešňovo-bukovým drevom.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba