Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Hotel Tenis

Štýlovo zariadená Business reštaurácia Vám ponúka regionálnu ale aj svetovú kuchyňu.  Príjemný gastronomický zážitok si môžete vychutnať počas obeda a večere v Reštaurácii Á la carte. Zimná záhrada spestrí Vaše rodinné či firemné stretnutie. Pre naplnenie Vašich požiadaviek je tu tím pracovníkov, ktorí Vám ochotne pripravia Vami vybraný sortiment jedál počas Vášho školenia, kongresu, teambuildingu a ostatných akcií. Pre rodinné udalosti ako je svadba, oslava narodenín alebo promócií, Vám v reštaurácii vedia okrem kvalitného jedla, zabezpečiť aj slávnostné prestieranie stolov s dekoráciou a návlekmi na stoličky podľa Vášho priania.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba