Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie Koliba - Hotel Rozsutec

Moderná, útulná dizajnovo doriešená reštaurácia s prírodnymi materiálmi, krbom a barom. Nachádza sa hneď pri hoteli. Môžete si vychutnať aj výhľad na panorámu Malej Fatry. V jedálnom lístku nájdete jedlá tradičnej slovenskej, ale aj medzinárodnej kuchyne. Ponúka množstvo grilovaných špecialít. Reštaurácia umožňuje konanie firemných večierkov, rodinných osláv a posedení. Posedenie spríjemňuje folklórna alebo moderná hudba. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba