Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Reštaurácia mimo prevádzky

Je nám ľúto, ale reštaurácia ukončila prevádzku. Pozrite sa na podobné podniky v okolia.

Na mape

Informácie Hotel Gavurky

Reštaurácia hotela Gavurky má kapacitu 52 miest. Ochutnať môžete zo širokého sortimentu vynikajúcich jedál. Zásadou reštaurácie je ponúknuť Vám chutné jedlá, ktoré nebudú vytvárané z polotovarov. V prípade, že patríte do skupiny celiatikov, ochotne Vám pripravia jedlo podľa vašich požiadaviek z kvalitných bezlepkových surovín. Okrem toho Vám v reštaurácii ponúknu bohatý výber alkoholických a nealkoholických nápojov a čerstvo pomletú a pripravenú kávu. Súčasťou reštaurácie je aj salónik, ktorý v prípade potreby slúži ako konferenčná miestnosť. Je oddeliteľný stenou a zaručí absolútne súkromie pre účastníkov školenia.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba