Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zatvorené

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Informácie hotel Bellevue Bardejov

Príjemné prostredie na posedenie ponúka reštaurácia s denným barom, útulný nočný bar, 3 salóniky a v letných mesiacoch tiež reštauračná terasa. Jedálny lístok je zostavený z jedál medzinárodnej kuchyne kombinovaný s miestnymi špecialitami. Reštaurácia ponúka tiež široký výber domácich aj zahraničných vín zo svojej vinotéky. 

Pre usporiadanie rodinných osláv, spoločenských akcií, firemných večierkov, školení a rôznych ďalších akcií je vhodná reštaurácia s kapacitou 35-40 osôb. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte so zmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Práve otvorené