Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Hotel Barónka

Reštaurácia je ideálnym miestom pre oslavy akéhokoľvek typu, svadby či promócie. Priestor je vybavený klímou a wifi pripojením. V jedálnom lístku nájdete jedlá domácej slovenskej kuchyne a denné menu. Súčasťou reštaurácie je aj kaviareň, ktorá je ideálnym miestom na vychutnanie si skvelej kávy a iných kávových špecialít značky Illy. V lete si môžete posedieť na letnej terase s blízkymi alebo obchodnými partnermi na vychutnanie dobrého jedla či relax pri kávičke.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba