Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

6 fotiek
Na mape

Informácie Restaurant Hills

Reštaurácia pre Vás pripravuje jedlo z čerstvých a sezónnych potravín a do obľúbených receptov vnáša inovatívne prvky. V reštaurácii prežijete nezabudnuteľné chvíle v spoločnosti dobrého jedla. Menu dopĺňa vínna karta, starostlivo zostavená skúseným someliérom. Nájdete v nej najlepšie ročníky od etablovaných slovenských vinárov aj lahodné moky z Nového sveta. Vínna karta sa pravidelne obmieňa, aby ladila s aktuálnou ponukou gastronomických špecialít. Príjemnú atmosféru dotvára usmievavý personál, ktorý vyhovie každému vášmu želaniu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené