Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Harley

Areál Harley-Davidson na Rebarborovej ulici na Vás naozaj zapôsobí, ako keby ste sa teleportovali v priestore, ale hlavne v čase.
Jeho atmosféra Vás pohltí naplno, keď na druhej strane areálu vstúpite do westernovo-mexického "mestečka", v ktorom je legendárny
Harley Saloon. Neopísateľné čaro má však aj jeho reštauračný denný život, ktorý je presným opakom jeho nočného života.
Okrem profesionálne vyškoleného personálu sa tu môžete tešiť na široký výber špecialít a nápojov alebo aj na pestré denné obedové menu.
V príjemnom prostredí reštaurácie Harley Saloon bude aj pracovný obed vždy príjemnou záležitosťou a večera s rodinou alebo priateľmi radostným zážitkom.
Privíta Vás pokojná a príjemná atmosféra s ústretovým personálom a profesionálnym prístupom.
 Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba