Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka

Restaurant Hanoi Garden - Nobelová

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Hanoi Garden - Nobelová

V porovnaní s doterajšími prevádzkami s rovnakým názvom, reštaurácia Hanoi Garden na Nobelovej ulici je postavená na úplne odlišnej koncepcii. Je prvou prevádzkou v kategórii reštaurácie, ktorú reťaz gastronomických jednotiek Hanoi Garden doteraz otvorila v Bratislave. Reštaurácia je autenticky vietnamská. Originalita reštaurácie sa odráža predovšetkým v interiéri, zariadení, štýlovom nábytku, dekorácii, taktiež a hlavne v obsahu jedálneho lístku. Ponúka takmer výhradne originálne špeciality vietnamskej kuchyne. Nechýba samozrejme famózna vietnamská rezancová polievka Pho, avšak v ponuke sú i iné skvelé vietnamské misy, ktoré sa dajú sotva nájsť inde nielen v Bratislave, ale i na celom Slovensku. Pripravuje ich šéfkuchár s dlhou praxou z Vietnamu. V nápojovom lístku možno nájsť početné vietnamské a ázijské tituly, nechýba v ňom voňavý vietnamský zelený čaj či zvučná vietnamská ryžová pálenka. Reštaurácia taktiež poskytuje priestor a kompletné služby pre spoločenské, firemné či rodinné oslavy, svadbu či oslavu narodenín. Na osobitné želanie zákazníka je možnosť usporiadať sedenie pre uzavretú spoločnosť.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba