Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka

Restaurant Gurmán Servis - Aicraft

Reštaurácia mimo prevádzky

Je nám ľúto, ale reštaurácia ukončila prevádzku. Pozrite sa na podobné podniky v okolia.

Informácie Restaurant Gurmán Servis - Aicraft

Reštaurácia sa nachádza v administratívnej budove Aicraft v blízkosti letiska M.R.Štefánika v Bratislave. Pochutnať si môžete na jedlách medzinárodnej a slovensko-českej kuchyne. Reštaurácia denne pripravuje šesť denných menu a taktiež si môžete vybrať z minútkovej ponuky. Reštaurácia vie na požiadanie pripraviť aj bezlepkové menu pre osoby trpiace celiakiou. Priestory sú nefajčiarske a plne klimatizované. Návštevníkom je k dispozícii je veľké parkovisko pri budove. Priestory reštaurácie sú vhodné na organizovanie rodinných a firemných akcií. 

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba