Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka

Restaurant Gurmán Servis - Aicraft

Podnik neprijíma rezervácie z Restu

Skúste im zavolať alebo sa pozrite na podobné podniky, ktoré prijímajú Restu rezervácie.

Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Gurmán Servis - Aicraft

Reštaurácia sa nachádza v administratívnej budove Aicraft v blízkosti letiska M.R.Štefánika v Bratislave. Pochutnať si môžete na jedlách medzinárodnej a slovensko-českej kuchyne. Reštaurácia denne pripravuje šesť denných menu a taktiež si môžete vybrať z minútkovej ponuky. Reštaurácia vie na požiadanie pripraviť aj bezlepkové menu pre osoby trpiace celiakiou. Priestory sú nefajčiarske a plne klimatizované. Návštevníkom je k dispozícii je veľké parkovisko pri budove. Priestory reštaurácie sú vhodné na organizovanie rodinných a firemných akcií. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba