Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

4 fotky
Na mape

Podobné reštaurácie

  • Slovak Pub
    Obchodná 62, Staré Mesto, Bratislava
  • Aušpic
    Viedenská cesta 24, Petržalka, Bratislava
Zobraziť ďalšie

Informácie Grín Grin Salad Bar

Grín Grin Salad Bar Vám pomáha uspokojovať Vaše túžby po dobrom a kvalitnom jedle. Prináša Vám pohodu domácej kuchyne, vyvážené a s láskou pripravované vegetariánske jedlá plné zdravia a energie. Všetky jedlá sú pripravené tak, aby sa mohli stať súčasťou Vášho zdravšieho životného štýlu a obsahujú potrebné živiny pre ľudský organizmus. Strava je podávaná v miskách z bioplastu (prírodného škrobu), ktoré sú ľahko a úplne rozložiteľné v pôde a nezanechávajú v nej žiadne ťažké kovy ani iné toxické látky. Ďalšou výhodou servírovania jedál do týchto „ekomisiek“ je, že si nedojedenú stravu môžete jednoducho zobrať so sebou napríklad k olovrantu.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba