Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 12. marca boli vládou Slovenskej republiky prijaté krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Nariadenie platí do odvolania a v tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

1 fotka
Na mape

Informácie Restaurant Fugu Sushi

Fugu Sushi Vám ponúka nezabudnuteľný, kulinársky zážitok. Môžete si vybrať z rôznych druhov sushi, ktoré je pripravované vždy z čerstvých surovín. Okrem sushi sú v ponuke aj iné pokrmy, ako jedlá z bravčového, hovädzieho a kuraccieho mäsa, bezmäsité pokrmy, studené a teplé predkrmy, šaláty. Reštaurácia ponúka catering, rozvoz, usporiadanie rôznych firemných, rodinných a iných akcií. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené