Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Fit Restaurant

V prevádzkach Fit Restaurant sa najete zdravo, chutne a rýchlo. Koncept reštaurácie je určený na každodenné stravovanie, tomu zodpovedá skladba obedového menu. Do jedálneho lístku sa reštaurácia snaží presadiť zdravé prílohy, ako je napríklad kuskus upravený na rôzne spôsoby, pohánka, bulgur, pšeno a ryža natural. V ktoromkoľvek obedovom menu je možné klasickú prílohu (zemiaky, ryža) vymeniť bezplatne za šaláty. Nakoľko byť fit je pre mnohých dôležité, obsluha Vám pri výdajnom pulte poskladá obedové menu presne podľa vašich požiadaviek a predstáv. V ponuke si prídu na svoje aj vyznávači klasiky, akou sú rezne, guláš a prívarky. Pri príprave všetkých jedál sa reštaurácia snaží v maximálne možnej miere obmedziť múku, cukor a klasické dochucovadlá s glutamanom (vegeta a bujón). Pre vegetariánov sú denne pripravené minimálne dve vegetariánske jedlá. V ponuke nenájdete nič, čo by bolo pripravované z polotovarov, vo veľkej miere sa využívajú čerstvé potraviny dodávané lokálnymi dodávateľmi, ktoré sú na prevádzky reštaurácie dodávané denne.

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba