Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 15 October the government of the Slovakia accepted emergency measures that, among other things, prohibit the presence of the public in catering services. The measures will remain in place until the 7-day moving median drops below 500 . During this period it will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

5 photos
On map

Information Penzión Poľská krčma

Súčasťou penziónu je Poľská krčma, navrhnutá architektom Martinom Marušincom, ktorý nevšedným, ale originálnym spôsobom zakomponoval doplnky z tradičných úžitkových predmetov dennej potreby a použil ich inak, ako sme zvyknutý. 

Zárukou spokojnosti je široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojov, ktorý dobre padne po celodennej túre, výlete či športe. Od ôsmej hodiny rannej reštaurácia ponúka rôzne druhy raňajkového menu a najlepšiu kávu na okolí. Ak patríte k tým, čo si radi posedia pri pohári oroseného piva, tak si potom určite pochutíte aj na domácich paštétach, utopencoch, zapekankách, nakladanom hermelíne či desiatovej polievke. 

Teší sa na Vás tím reštaurácie v príjemnom zrekonštruovanom interiéri s možnosťou využitia priestorov na usporiadanie menších osláv, stretnutí alebo jednoducho sledovanie športových prenosov. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open