Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 12 March the government of the Slovakia republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

6 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Mlska

Mlska je moderné bistro, ktoré je určené rodinám s deťmi. V jedálnom lístku nájdete šaláty, cestoviny, rizotá aj burgre a ďalšie streetfoodové mlsky. Sladké jazýčky potešia palacinky, ktoré sa pripravujú aj v bezlepkovej verzii, ako aj čerstvá ponuka raw koláčov a iných zdravých mlsiek. Nechýbajú zdravé smoothies s obsahom “superfoods”, ale aj sypané či pečené čaje. Návštevu Mlsky si užijú aj deti, pre ktoré je k dispozícii skvelý detský kútik, ako aj špeciálna ponuka jedál a nápojov. Súčasťou prevádzky je aj malý obchodík, v ktorom si môžete zakúpiť rôzne food & deco produkty. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open