Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

1 photo
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Houdini Wine&Dine

Reštaurácia Houdini je súčasťou hotela a ponúka svoje pohostinstvo návštevníkom vyhľadávajúcim hodnoty kulinárskeho umenia. Na ponuke reštaurácie, nesúcej rukopis mladého, kreatívneho šéfkuchára Michala Škrabáka, sa čiastočne odzrkadľuje vplyv európskych kuchýň. Houdini sa orientuje na medzinárodnú ale aj slovenskú kuchyňu zostavenú zo surovín podľa ročného obdobia. Jedlá sú pripravované nielen s vášňou človeka milujúceho svoju profesiu, s úctou k darom prírody, ale aj s využitím moderných technológií spracovania mäsa a surovín (sous vide), ktoré prinášajú nové chute, umožňujú zachovať a vyzdvihnúť ich chuťové a nutričné vlastnosti. Kulinársky pôžitok hostí môžu korunovať fľaše lahodných vín z viníc najlepších slovenských a svetových producentov vína, vyberaných pod dozorom uznávaného hotelového someliéra. Priestory sú vhodné aj na usporiadanie rôznych spoločenských podujatí, slávností a svadieb. 

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 5

Navštívili sme uvedenú reštauráciu za účelom oslavy okrúhleho jubilea moje manželky. Reštauráciu vybrala moja dcera ,ktorá dlhodobo žije vo Švajčiarsku, takže má vyššie nároky na ponúkané služby v gastronómii. Veľmi sa nám páčilo prostredie reštaurácie ako aj veľmi príjemný a ochotný personál.Jedlá sú pripravované na veľmi vysokej kvalitatívnej aj estetickej úrovni. Jedálny lístok ponúka široký výber jedál stredoeurópskej kuchyne .Cenová relácia jedál je trochu vyššia ako v iných reštauráciach v Bratislave ale myslím že kvalitu služieb aj jedál treba aj zaplatiť. Odporúčam návštevu aj ako darček pre oslávenca.

  • User photo from Houdini Wine&Dine
  • User photo from Houdini Wine&Dine
  • User photo from Houdini Wine&Dine

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours