Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
On map

Information Hotel Villa Siesta

Hotelová reštaurácia Vám ponúka stráviť príjemné chvíle s obchodnými partnermi a vychutnať si bohato pripravené menu z tradičnej slovenskej kuchyne, ako aj tie najobľúbenejšie jedlá z medzinárodnej kuchyne. Taktiež môžete posedieť pri krbe so šálkou dobrej kávy alebo čaju. 

Horná reštaurácia je stvorená pre organizovanie svadieb, firemných eventov a akcií, ako aj rôznych spoločenských udalostí (promócie, stužkové, oslava narodenín, krstiny). Súčasťou hornej reštaurácie je aj lobby bar, kde nájdete bohatú ponuku slovenských vín a miešaných nápojov. Očarujúci je aj výhľad z reštaurácie na tatranské štíty. V reštaurácii pre Vás radi usporiadajú rôzne tématické večery so živou hudbou a ďalším sprievodným programom. 

Dolná reštaurácia slúži predovšetkým pre hotelových hostí. V tejto reštaurácii sa podávajú bufetové raňajky a servírované večere. Súčasťou reštaurácie je aj detský kútik plný hračiek, detské stoličky a samozrejme detské menu. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours