Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
On map

Information Hotel Tri studničky

V štýlovej reštaurácii hotela spoznáte gastronomické zážitky kombinujúce tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou, s dôrazom na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Ak sa rozhodnete pre špeciality kuchyne reštaurácie, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy. Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne tímu reštaurácie. Potrieť si ho môžete čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami zo záhradky reštaurácie. Ochutnať môžete aj špecialitu kuchyne, ryby vyúdené čerešňovo-bukovým drevom.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open