Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

1 photo
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Best One

Samoobslužná reštaurácia je koncipovaná v modernom city-style, ponúka príjemné posedenie pri jedlách z domácej a stredoeurópskej kuchyne. Reštauračná časť ponúka čerstvé pizze a zeleninové šaláty. 

Či už ide o príjemne zariadený interiér vybavený vysokokvalitnou vzduchotechnikou, o obsluhu, ale najmä o kvalitu jedál, či chuť Vášho nápoja, všetko je pripravené tak, aby ste na chvíle strávené v reštaurácii spomínali iba v tom najlepšom. Svojimi priestormi je reštaurácia vhodná aj pre organizovanie rodinných osláv, osláv životných a pracovných jubileí, vianočných večierkov, firemných akcií, svadieb, karov, promócií a iných spoločenských akcií. Päťkrát v týždni Vám reštaurácia ponúka 5 až 7 druhov obedového menu vrátane 5 až 8 druhov menu pizze z čerstvých a vysokokvalitných potravín.

Pre hostí je k dispozícii letná terasa pri exteriérových fontánkach s tečúcou vodou, ktorá je v átriu budovy, chránená pred nepriaznivým počasím o kapacite 24 osôb.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours