Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

5 fotiek

Online rezervácie

Rezervujte si stôl a získajte až 40 kreditů

  • Dátum
  • Čas
  • Osôb
Na mape

Informácie Restaurant Dunajský pivovar

Dunajský pivovar – prvý minipivovar na vode v Európe, postavený priamo na pontóne na Tyršovom nábreží 1 v Bratislave, poskytne nezabudnuteľnú atmosféru vôní a chutí v priestornej reštaurácii s kapacitou vyše 500 ľudí a pohodlie v 19 plne vybevených dvojlôžkových kajutách s kapacitou vyše 40 osôb. Viete si snáď predstaviť niečo lepšie ako stráviť príjemný večer s lahodným pivom Patrón, výbornými jedlami tradičnej slovensko-českej kuchyne a s výhľadom na dominanty hlavného mesta? Dunajský pivovar - pre všetkých, ktorí hľadajú gurmánsky zážitok a nezabudnuteľnú atmosféru priamo na Dunaji!

Zobraziť viac

Fotky našich užívateľov

Najnovšie hodnotenie

  • Celkom:
  • Jedlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostredie: 4

Na počet zákazníkov bolo málo personálu, ktorý sa snažil stíhať, ale bolo vidieť, že toho majú dosť. Určite tomu prispelo horúce počasie a neklimatizovaná prevádzka. Pri väčšej skupine odpurúčam rezerváciu, keďže počas našej návštevy bolo stále plno. Po úvodnom čakaní si nás čašník všimol a veci sa rozbehli rýchlejšie - nápoje a jedlo prichádzalo v primeranom čase. Pre svoju vyťaženosť však nemal čas spýtať sa na ďalšie požiadavky a reagoval až na privolanie. Prostredie je zaujímavé, výhľad pekný, jedlo chutilo.

Všetky hodnotenia

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba

Teraz otvorené