Nastavenie cookies

Cookies sú malé textové súbory, ktoré sú pri vašej návšteve webových stránok Restu týmito stránkami alebo stránkami našich partnerov zasielané a ukladané do vášho prehliadača.

Zavrieť

Dňa 15. októbra bola vládou Slovenskej republiky prijata krízové ​​opatrenia, ktoré, okrem iného, ​​zakazujú prítomnosť verejnosti v prevádzkach stravovacích služieb. Opatrenia zostanú v platnosti, kým 7 denný kĺzavý medián neklesne pod 500. V tomto období nebude možné prostredníctvom portálu Restu vytvárať rezervácie. Ďakujeme za pochopenie.

5 fotiek
Na mape

Podobné reštaurácie

Zobraziť ďalšie

Informácie Restaurant Giamo

Reštaurácia Giamo sa nachádza v Bratislave na Trenčianskej ulici v blízkosti Miletičovej ulice v komplexe Rozadol. V modernom a klimatizovanom prostredí Vás privíta vždy pozorný personál. Kuchyňa je zameraná na najlepšie, najzdravšie jedlá. Všetky pokrmy sú pripravované z čerstvých surovín. Reštaurácia ponúka široký výber z talianskej kuchyne, ako je pizza, pasta a z pravých ingrediencií pripravovaná Tiramisu. Reštaurácia má veľký výber šalátov, veľa druhov steakov z hovädzieho, kuracieho mäsa a lososa. Môžete si tu posedieť s rodinou alebo s priateľmi pri dobrom vínku alebo si vybrať zo 120 druhov exotických koktejlov. 

Zobraziť viac

Nahlásiť chybu

Nesedí tu niektoré informácie? Napíšte nám.

Tento formulár je chránený pomocou reCAPTCHA a jeho odoslaním súhlasíte sozmluvnými podmienkami a zásadami ochrany osobných údajov spoločnosti Google.

Ďakujeme

Ďakujeme za nahlásenie chyby. Čo najskôr sa ju pokúsime opraviť.

Zavolať do reštaurácie

Nemohli ste sa do podniku dovolať?

Otváracia doba